e-mail: biuro@multilang.pl
Skype: multilang.pl
GG: 49159714

Facebook: Multilangpl
Twitter: MultiLangPL

Lektorzy i tłumacze języków obcych

LEKCJE JĘZYKOWE » Lektorzy i tłumacze języków obcych

Poniżej znajduje się lista lektorów, którzy wyrazili chęć współpracy z Multilang.pl. Notki o pozostałych lektorach będą pojawiać się sukcesywnie lub też byli oni na tyle skromni, by przemilczeć swoje osiągnięcia :).

 

Język angielski:

Ania - serdecznie zapraszam na korepetycje z języka angielskiego na wszystkich poziomach nauczania. Jestem wykwalifikowanym nauczycielem z języka angielskiego z paroletnim doświadczeniem w nauczaniu. Posiadam własne materiały do nauki, które z pewnością zagwarantują sukces! Oferuję Państwu pomoc z zakresu nauki samego języka, jak również przy konsultacjach, tłumaczeniach oraz wszelkich pracach pisemnych. Nauczanie sprawia mi prawdziwą przyjemność, a osiągane rezultaty dają satysfakcję! Gwarantuję współpracę w przyjaznej i luźnej atmosferze. Do zobaczenia i usłyszenia.

Joanna - jestem absolwentką filologii angielskiej z wieloletnim stażem nauczania. Z chęcią pomogę każdemu nadrobić zaległości, poprawić wiedzę, przygotować się do egzaminu lub testu albo postawić pierwsze kroki w nauce języka angielskiego. Gwarantuję miłą atmosferę i indywidualne podejście do każdego. Oferuję również pomoc w tłumaczeniach.

Przemysław - jestem pasjonatem języków obcych, w tym przede wszystkim języka angielskiego. Posiadam studia translatoryczne szanowanych uczelni oraz szereg certyfikatów potwierdzających znajomość języka, m.in. LCCI (certyfikat biznesowy London Chamber of Commerce and Industry) oraz CAE (Certificate in Advanced English). Uczę zarówno języka ogólnego uczniów na różnym stopniu zaawansowania, jak i również języka specjalistycznego (uczyłem dotychczas m.in. pracownika naukowego wyższej uczelni). W swojej pracy wykorzystuje niekonwencjonalne materiały z popkultury (film, muzyka, beletrystyka), która jest jedną z moich pasji.

 

Język bułgarski:

Diana – serdecznie zapraszam na korepetycje z języka bułgarskiego na wszystkich poziomach nauczania. Z chęcią pomogę każdemu nadrobić zaległości, poprawić wiedzę, przygotować się do egzaminu lub testu albo postawić pierwsze kroki w nauce języka bułgarskiego. Jestem native speakerem języka bułgarskiego, a przede wszystkim pasjonatem języków obcych, pragnącym zarazić innych swoją pasją. Posiadam własne materiały do nauki, które z pewnością zagwarantują sukces! Używam języka bułgarskiego na poziomie C2, a w nauczaniu stosuję metody i materiały wykorzystywane przez polskich i bułgarskich lektorów. Posiadam certyfikat znajomości języka polskiego. Oferuję Państwu pomoc z zakresu nauki samego języka, jak również przy konsultacjach, tłumaczeniach oraz wszelkich pracach pisemnych. Nauczanie sprawia mi prawdziwą przyjemność, a osiągane rezultaty dają satysfakcję! Oprócz urozmaiconych lekcji oferuję również tłumaczenia. Udzielam lekcji przy pomocy komunikatora Skype. Zapraszam każdego, kto kocha język bułgarski lub chciałby pokochać, do wspólnego odkrywania jego piękna i zgłębiania tajników.

 

Język chiński (oraz rosyjski):

Dzhonibek (Janek) - język rosyjski to mój język ojczysty, posiadam także wieloletnie doświadczenie w nauce języka chińskiego. Mieszkałem w Chinach przez 10 lat. Ukończyłem Pekiński Uniwersytet Języków Obcych, kierunek: sinologia (Beijing Foreign Studies University). Po studiach pracowałem jako nauczyciel angielskiego w kilku chińskich szkołach. Odbyłem również szkolenie w Amerykańskim Cenrum Edukacyjnym - EWAS (English with a Smile), dlatego też potrafię uczyć zarówno dorosłych jak i najmłodszych. Uczyłem także języka chińskiego w Tadżykistanie oraz pracowałem jako tłumacz języka chińskiego oraz rosyjskiego (także w oparciu o tłumaczenia biznesowe). Na moich lekcjach jest wesoło, lubię uczyć przez gry, dyskutować na interesujące tematy.

 

Język czeski:

Szymon - z wykształcenia jestem polonistą (UJ, ATH Bielsko-Biała) i bohemistą (ATH, FF MU Brno), moje zainteresowania są jednak zdecydowanie silniej związane z językiem, kulturą i literaturą czeską. Przygotowanie pedagogiczne ze studiów polonistycznych oraz wiele doświadczeń zdobytych m.in. podczas trzech pobytów stypendialnych w Republice Czeskiej (Uniwersytet Masaryka w Brnie, Gabinet języka czeskiego dla obcokrajowców) tworzą solidną podstawę do przekazywania wiedzy innym ludziom, których chętnie zarażę czeskim bakcylem. Języka naszych południowych sąsiadów używam na poziomie C2, a w nauczaniu stosuję metody i materiały wykorzystywane przez polskich i czeskich lektorów. Preferuję formę nauczania przez internet - konwersacje przez Skype, wykorzystanie aplikacji Google Hangout, udostępnianie materiałów w sieci).

 

Język francuski (oraz arabski):

Nassim - jestem native speakerem języka francuskiego oraz arabskiego, a przede wszystkim pasjonatem języków obcych, pragnącym zarazić innych swoją pasją. Praca jako lektor daje mi wiele satysfakcji i radości. Kreatywność i zapał młodych umysłów wzbogaca i rozpromienia nasze wspólne lekcje, a moim celem jest efektywne wykorzystanie entuzjazmu uczniów. Indywidualne podejście do każdego ucznia jest według mnie początkiem sukcesu. Stawiam nacisk przede wszystkim na praktyczną naukę języka.

 

Język hebrajski:

Maciej - jestem studentem II roku studiów magisterskich filologii hebrajskiej. Przedtem uzyskałem dyplom licencjacki w tym samym zakresie. Latem zeszłego roku uzyskałem również dyplom ukończenia ulpanu (intensywnego kursu języka hebrajskiego) na Uniwersytecie w Hajfie. Aktualnie, w ramach wymiany studenckiej, uczęszczam na zajęcia na Uniwersytecie Ben Guriona w Beer Szewie. Jestem pasjonatem starożytnej i nowożytnej historii Bliskiego Wschodu. Udzielam lekcji przy pomocy komunikatora Skype oraz w Poznaniu, w szczególności osobom hebrajskiego nie znającym albo takim, które dopiero naukę rozpoczęły. Moje lekcje będą świetną okazją do uzyskania kulturowego "backgroundu" w ramach nauki języka.

 

Język hiszpański:

Jadwiga - z wykształcenia jestem filologiem hiszpańskim, z zamiłowania Homo Sapiens. Pomimo młodego wieku jestem osobą kreatywną, kompetentną i sumienną. Pracuję w szkołach podstawowych, a także liceum. Przekazuję wiedzę w sposób prosty i zrozumiały, z naciskiem na konwersację. To pozwala moim uczniom przyjemnie i efektywnie rozwijać swoje umiejętności językowe. Mam duże doświadczenie w prowadzeniu lekcji indywidualnych z dorosłymi jak i dziećmi. Urozmaicam je także artykułami, filmami i muzyką krajów Ameryki Łacińskiej jak i Hiszpanii. Jestem absolwentką m.in. Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, a także aktualnie studentką Kolegium Nauczycielskiego w Bielsku-Białej na kierunku zintegrowane nauczanie przedszkolne i wczesnoszkolne. Zwierzę szkolne. Po uszy zakochana w swoim synku. Miłośniczka i kolekcjonerka książek oraz ręcznie wykonywanych bibelotów. Górołaz beskidofil.

Jose - jestem native speakerem pochodzącym z Ameryki Południowej (Boliwia), posiadam doświadczenie w nauczaniu języka hiszpańskiego. Na zajęciach gwarantuję miłą atmosferę i indywidualne podejście do każdego. Wspólne spotkania i zmagania z nauką tego pięknego języka mogą być typowymi korepetycjami, odbywać się na zasadzie konwersacji; może to być również przełamywanie pierwszych lodów w nauce nowego języka. Dodatkowo oferuję pomoc w tłumaczeniach i pisaniu prac.

Juan - jestem native speakerem języka hiszpańskiego (pochodzę z Teneryfy) i ukończyłem kurs predysponujący mnie do przygotowywania obcokrajowców do certyfikatów z mojego języka, który jest drugim najczęściej używanym językiem na świecie. Dodatkowo, ukończyłem studia o kierunku filologia angielska oraz kursy pedagogiczne. Posiadam doświadczenie zarówno w prowadzeniu zajęć grupowych, jak i indywidualnych, na różnych poziomach zaawansowania - zarówno języka hiszpańskiego, jak i angielskiego. Oprócz urozmaiconych lekcji oferuję również tłumaczenia oraz spotkania w postaci konwersacji. Zapraszam na zajęcia (online lub stacjonarne)!

 

Język holenderski:

Adriana - w roku 2012 ukończyłam studia licencjackie z filologii niderlandzkiej. Po obronie wyjechałam za granicę i od ponad roku mieszkam w Holandii (Groningen). W roku 2013 zaczęłam udzielać lekcji holenderskiego osobom pracującym w Holandii i zauważyłam, że nauczanie innych sprawia mi bardzo dużą przyjemność. Jeżeli jesteście zainteresowani nauką niderlandzkiego to zapraszam na zajęcia ze mną. Lekcje mogą odbywać się jedynie przez internet (Skype).

 

Język japoński:

Magdajestem absolwentką japonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim z doświadczeniem w nauczaniu. Serdecznie zapraszam na korepetycje z języka japońskiego. Oferuję naukę na poziomie podstawowym, średnio zaawansowanym, przygotowanie do egzaminu JLPT. Gwarantuję indywidualne podejście, tempo dostosowane do ucznia, materiały, ćwiczenia, testy. Mogę udzielać korepetycji bezpośrednio (Gorzów Wielkopolski i okolice) lub przez Skype.

 

Język niemiecki:

Anna – jestem lektorem języka niemieckiego, a moją przygodę z tym językiem rozpoczęłam w wieku 14 lat. Przez sześć lat przebywałam w Niemczech, gdzie ukończyłam edukację. Od tego czasu język niemiecki stał się moja pasją.  Posiadam zbiór materiałów, które przydadzą Wam się w nauce. Pokażę Wam język niemiecki z całkiem innej strony niż go dotychczas znaliście. Zajęcia mogą odbywać się osobiście (okolice Bielska-Białej) lub przez internet (Skype). Gwarantuje Wam 100% satysfakcji z lekcji.

 

Język norweski:

Katarzyna - jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego (studiowałam na kierunkach Filologia Angielska oraz Skandynawistyka). Od kilku lat udzielam lekcji norweskiego i angielskiego osobom od poziomów początującego do zaawansowanego. Przez cztery lata pracowałam w firmie Thomson Reuters w dziale analizy rynku finansowego, zajmując się między innymi tłumaczeniami dokumentów prawnych i ekonomicznych z języka norweskiego oraz angielskiego. Obecnie zajmuję się prowadzeniem lekcji dla osób pragnących podjąć pracę w Norwegii, uczniów angielskiego z gimnazjów i liceum, a także osób pragnących podejść do egzaminów FCE oraz CAE. Jestem osobą systematyczną i dobrze zorganizowaną, nastawioną na osiąganie pozytywnych rezultatów w pracy z moimi uczniami.

 

Język polski:

Dominik - jestem absolwentem Katedry Polonistyki i Kultury Polskiej Akademii Techniczno–Humanistycznej w Bielsku–Białej. Posiadam wykształcenie wyższe magisterskie. Na co dzień param się dziennikarstwem internetowym, oraz korektą tekstów pod kątem poprawnej polszczyzny. Operuje językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Posiadam szeroki dostęp do materiałów dydaktycznych, lekcje prowadzę przez internet (Skype, mail). W mojej pracy wykorzystuję szeroką wiedzę z zakresu nie tylko języka polskiego sensu stricte, ale również literatury, filmu, historii i kultury polskiej. Zwracam szczególną uwagę na błędy językowe, ciągle popełniane niestety przez większość Polaków, a co w szczególności niepojęte - osoby publiczne znane z pierwszych stron gazet czy telewizji. Dlatego też zachęcam do wspólnej nauki młodzież szkolną, jak i dorosłych. Gwarantuję pełny profesjonaliz.

Sylwia - jestem studentką filologii polskiej na specjalizacji edytorstwo i teatrologia. Udzielam korepetycji z języka polskiego od dwóch lat. Na co dzień zajmuje się krytyką teatralną i korektami tekstów o różnym charakterze - naukowych, użytkowych, publicystycznych. Jestem chetna pomóc w zrozumieniu poszczególnych zagadnień i zainteresować poprawną polszczyzną w sposób bardzo przystępny. Każda lekcja jest przygotowywana w odniesieniu do potrzeb Ucznia.

 

Język polski dla obcokrajowców:

Aneta - jestem nauczycielem języka angielskiego. Uwielbiam uczyć zarówno w sposób tradycyjny, jak i przez SKYPE, maila,  facebook czy gadu-gadu. Mieszkam w Radomiu. Studiuję logopedię (dyplom - czerwiec 2014), dzięki czemu będę mogła uczyć prawidłowej wymowy języka polskiego. Dzięki znajomości języka angielskiego, mogę tłumaczyć zawiłości naszej gramatyki w języku obcym. Każda lekcja jest zaplanowana i zorganizowana w zależności od potrzeb i umiejętności osoby uczącej się. Gwarantowana super miła atmosfera często pełna humoru, zdecydowanie bezstresowa. Zapraszam na lekcje u mnie.

Ewa - jestem lektorem języka polskiego – to moja praca i pasja! Skończyłam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Teraz mieszkam w Warszawie i tutaj uczę obcokrajowców języka polskiego. Uczę tradycyjnie oraz on-line (przez komunikator Skype). Zależy mi na tym, aby moje lekcje były dobrze zaplanowane i przygotowane, żywe i ciekawe oraz prowadzone z poczuciem humoru. Każdą lekcje planuję indywidualnie. Jeśli chcesz się uczyć języka polskiego, masz rację – jest trochę trudny. Ale pamiętaj, zrobię wszystko, żeby maksymalnie ułatwić Ci uczenie się. Mówię po angielsku i po włosku, ale staram się uczyć tylko po polsku. Jeśli chcesz się uczyć języka polskiego w Warszawie – zapraszam. Jeśli jesteś w innym miejscu w Polsce lub za granicą zapraszam na lekcje przez Skype! Do zobaczenia i usłyszenia!   

Ilona - jestem studentką drugiego roku psychologii i nauczam, oraz pomagam obcokrajowcom w nauce języka polskiego od ponad dwóch lat. Znam angielski na poziomie komunikatywnym i trochę białoruskiego. Posiadam materiały, które przydadzą Ci się w nauce. Mogę nauczać Cię osobiście (na terenie Warszawy), przez internet (Skype, e-mail, gadu-gadu) albo w jakikolwiek inny sposób, który będzie dla Ciebie wygodny. Gwarantuję miłą atmosferę!

Magdalena - jestem doktorantką na Wydziale Filologicznym UŁ. Dodatkowo realizuję specjalizację nauczanie języka polskiego jako obcego. Zaczęłam uczyć znajomych cudzoziemców, którzy są zainteresowani Polską, jej kulturą i językiem. Szybko okazało się, że jest to praca, którą bardzo lubię i chcę wykonywać. Na studiach licencjackich i magisterskich realizowałam specjalizację nauczycielską, pracowałam w szkole podstawowej, mam również doświadczenie w nauczaniu studentów. Języka polskiego jako obcego uczę zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Bez problemów komunikuję się w języku angielskim, coraz lepiej znam język francuski. Chętnie podejmę pracę jako lektor języka polskiego, jestem gotowa na nowe wyzwania i zdobywanie doświadczenia. Mogę udzielać lekcji bezpośrednio (Łódź) lub przez Skype.

 

Język rosyjski i białoruski:

Volha - jestem native speakerem języka rosyjskiego i białoruskiego. Ukończyłam Kolegium Muzyczne oraz Uniwersytet Pedagogiczny w Mińsku. Teraz uczę się na Uniwersytecie Jagielońskim w Krakowie. Mam doświadczenie w wykładaniu języka rosyjskiego, a także materiały konieczne do jego nauczania. Posiadam certyfikat znajomości języka polskiego, dlatego zajęcia będą maksymalnie dostosowane do potrzeb każdego ucznia. Nauczę języka od podstaw - w tym pięknie mówic i pisać w ojczystym dla mnie języku. Mogę uczyć Cię osobiście (na terenie Krakowa) lub przez internet (Skype). До встречи на занятиях.

 

Język włoski:

Edytajestem absolwentką italianistyki z wieloletnim stażem nauczania na uczelniach wyższych, prowadzę także korepetycje na wszystkich poziomach zaawansowania, przygotowuję do matury oraz egzaminów potwierdzających znajomość języka włoskiego. Mam również doświadczenie w tłumaczeniu tekstów specjalistycznych, głównie prawniczych, oraz w pracy w charakterze tłumacza targowego. Język włoski jest moją prawdziwą pasją. Mieszkałam i pracowałam we Włoszech przez kilka lat, również obecnie ma regularny kontakt z żywym językiem włoskim. Zapraszam każdego, kto kocha ten język lub chciałby pokochać, do wspólnego odkrywania jego piękna i zgłębiania tajników.

Margherita - uczę od pięciu lat na różnym poziomie i dostosowuje program do potrzeb ucznia. Uzyskałam licencjat na Wydziale Italianistyki oraz aktualnie kontynuuje studia II stopnia na Uniwersytecie Warszawskim. Ponadto jestem w połowie Włoszką więc mam kontakt z językiem włoskim od urodzenia, tak więc można potraktować mnie jako native speakera.

Milena - jestem studentką filologii włoskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz absolwentką Europeistyki z filologią włoską na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Na studiach magisterskich realizuję specjalizację językoznawczą i pedagogiczną. Języka włoskiego zaczęłam się uczyć z miłości do włoskiej tradycji, kultury i zwyczajów. Przez pół roku byłam na wymianie studenckiej Erasmus na Uniwersytecie w Maceracie (Università degli Studi di Macerata), gdzie studiowałam język włoski oraz prawo europejskie. Udzielam korepetycji z języka włoskiego, a także mam doświadczenie w nauczaniu obcokrajowców języka polskiego. Lekcje mogą odbywać się indywidualnie bądź grupowo, a także przez Skype. Podejmę się nauczania na każdym poziomie zaawansowania. Ponadto, mam doświadczenie w tłumaczeniach specjalistycznych - głównie medycznych i prawniczych. Chętnie pomogę w pisaniu prac. Oprócz języka włoskiego, znam język angielski, z którego posiadam certyfikat TELC (The European Language Certificates), a także podstawy języka niemieckiego.  Zapraszam na zajęcia!