e-mail: biuro@multilang.pl
Skype: multilang.pl
GG: 49159714

Facebook: Multilangpl
Twitter: MultiLangPL

KONKURS

Pierwsza z zapowiadanych na marzec 2014 niespodzianek w końcu doczekała się swojej publikacji!

 

W dniu dzisiejszym ogłaszamy specjalny konkurs, a jego zasady są niezwykle proste. Należy wysłać zaproszenie do grona znajomych Multi Lang lub polubić fanpage naszej firmy, czyli Multilang.pl na Facebooku (jeśli oczywiście dotychczas nie miało się związku z rzeczonymi kontami).

 

Następnie, w komentarzu do niniejszego newsa, należy napisać zdanie w języku obcym. Oczywiście poprawność gramatyczno-leksykalna oraz kultura wypowiedzi mają tutaj znaczenie. Nie będziemy traktować poważnie zdań powszechnie uważanych za obelżywe, godzących w dobre imię osób trzecich. Zdanie może być o czymkolwiek i mieć dowolną długość. Ważne jedynie, aby napisane było w języku obcym.

 

Wśród wszystkich osób, które zamieszczą stosowny komentarz, wylosowana zostanie pasjonująca powieść Michaela Crummeya pt. "Dostatek" (ang. "Galore"), wydana nakładem gdańskiego wydawnictwa Wiatr od morza, z osobistą dedykacją polskiego tłumacza książki, pana Michała Alenowicza.

 

Więcej o powieści przeczytać można na stronie wydawnictwa.

 

 

Konkurs trwa do końca kwietnia 2014, a osoba, która zwycięży, zostanie wyłoniona w okolicach długiego majowego weekendu. Zapraszamy serdecznie do naszej zabawy wszystkich śledzących nasze profile z kraju oraz zagranicy.

 

Czas start!