e-mail: biuro@multilang.pl
Skype: multilang.pl
GG: 49159714

Facebook: Multilangpl
Twitter: MultiLangPL

Lekcje angielskiego stacjonarne (Kujawy, Wielkopolska, inne)

LEKCJE JĘZYKOWE » Lekcje angielskiego stacjonarne (Kujawy, Wielkopolska, inne)

Świadczymy usługi stacjonarne w zakresie nauki języka indywidualnie lub małej grupie. Lekcje mogą odbywać się zarówno u kursanta lub w wyznaczonym przez nas miejscu. 

Naszą ofertę stacjonarnej nauki języka obcego kierujemy do mieszkańców województwa wielkopolskiego (powiaty: pilski i złotowski) oraz kujawsko-pomorskiego (powiaty: nakielski i sępoleński), a także kilku większych miast Polski (Poznań, Gliwice). Wszystkim potencjalnym kursantom zainteresowanym nauką innych języków obcych możemy zaproponować lekcje online, odbywające się poprzez Skype'a. Prosimy także o kontakt, jeśli w grę wchodzą jedynie zajęcia stacjonarne, być może będziemy w stanie zorganizować dla Państwa zajęcia stacjonarne w Waszej miejscowości.  

Na tle konkurencji wyróżnia nas bardzo atrakcyjna cena indywidualnych zajęć, ustalana najczęściej w drodze negocjacji z potencjalnym kursantem. W czasie nauki stosujemy nie tylko standardowe podręczniki, ale również materiały mniej konwencjonalne, takie jaki: filmy na DVD i Blu-ray, przygotowywane samodzielnie materiały, literaturę popularną. Zajęcia odbywają się w miłej, kameralnej atmosferze. Pilne słuchamy wszystkich uwag i propozycji ze strony klientów. Co więcej, ceny naszych zajęć ustalane są za pełną godzinę, a nie jak w przypadku większości szkół 45-minutową jednostkę lekcyjną.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane nauką języków na wszystkich poziomach, w tym myślących o zdawaniu certyfikatów (FCE, CAE, CPE, LCCI) oraz przygotowujących się do matury i egzaminów szkolnych.