e-mail: biuro@multilang.pl
Skype: multilang.pl
GG: 49159714

Facebook: Multilangpl
Twitter: MultiLangPL

Lekcje polskiego (stacjonarne oraz Skype)

LEKCJE JĘZYKOWE » Lekcje polskiego (stacjonarne oraz Skype)

Jak pokazują statystyki większość mieszkańców naszego kraju nie zna swojego języka na tyle dobrze, aby nie popełniać na każdym kroku błędów.

Ile to razy słyszeliśmy w telewizji "iść po najmniejszej linii oporu" zamiast "iść po linii najmniejszego oporu" nie wspominając o takich lapsusach jak: "cofać się w tył" czy "mi się to podoba".

Lapsusy językowe zdarzają się praktycznie wszystkim, w tym osobom publicznym: politykom, artystom, sportowcom, kadrze kierowniczej, ba, nawet wykładowcom wyższych uczelni!

Nie tylko do nich skierowana jest nasza oferta, ale do wszystkich osób chcących wyłapać powszechnie popełnianie błędy w języku polskim i pochwalić się potem idealną polszczyzną w środowisku pracy lub na stopie towarzyskiej. Do nauki zapraszamy także Polonię – osoby mieszkające na co dzień za granicą – chcące odświeżyć lub podtrzymać kontakt z językiem ojczystym swoich przodków, a także obcokrajowców mieszkających w Polsce, pragnących zgłębić tajniki polszczyzny.

Lekcje odbywają się poprzez komunikator Skype o dogodnej dla kursantów, ustalonej wcześniej z lektorem, porze. Prowadzone są przez absolwentów filologii polskiej, a także praktykujących dziennikarzy z wieloletnim doświadczeniem, mających w swoich dorobku owocną współpracę z mediami. Zachowujemy pełną dyskrecję i profesjonalizm jeśli chodzi o dane personalne naszych kursantów. Zachęcamy także do współpracy jeśli chodzi o przeprowadzanie korekty językowej tekstów.

W przypadku wszelkich pytań pozostajemy do dyspozycji.

Zapraszamy do wspólnej nauki języka polskiego!