e-mail: biuro@multilang.pl
Skype: multilang.pl
GG: 49159714

Facebook: Multilangpl
Twitter: MultiLangPL

Zlecenie krok po kroku

Poniżej znajdą Państwo krótki przewodnik po tym, w jaki sposób otrzymać od nas gotowe tłumaczenie lub korektę tekstu. Szybko, sprawnie i w konkurencyjnej cenie, nie ruszając się ze swojego biura czy miejsca zamieszkania.

  1. Klient przesyła nam tekst do wyceny. Przesłanie tekstu ma charakter niewiążący i w rozumieniu prawa nie stanowi zawarcia umowy.
  2. Weryfikujemy tekst i przesyłamy klientowi wstępny kosztorys. Zwykle trwa to kilka godzin, maksymalnie jeden dzień, i uzależnione jest od dyspozycyjności tłumacza/korektora danego języka. W przypadku większych zleceń (np. tłumaczenie książek), spisywana jest dodatkowa umowa.
  3. Tekst jest tłumaczony lub dokonywana jest korekta. Tłumacz/korektor przekazuje tekst do centrali, celem jego sprawdzenia i ewentualnej poprawy redakcyjnej oraz korekty zgodnie z zasadą "drugiego oka", tak, aby zapewnić pełen profesjonalizm i poprawność w języku polskim/angielskim.
  4. Klient otrzymuje fragment tekstu oraz fakturę do zapłaty i dane do przelewu.
  5. Po wpłynięciu należności na nasze konto klient otrzymuje przetłumaczony tekst w całości drogą mailową. Istnieje również możliwość odbioru osobistego tłumaczenia/korekty w miejscowościach kilku powiatów (nakielski, pilski, złotowski, sepoleński, gliwicki).

W przypadku pozostałych usług (tłumaczenia ustne, audiovisual, literackie, lekcje językowe) szczegóły negocjowane są indywidualnie. Prosimy tutaj o bardzo dokładne nakreślenie charakteru zlecenia w zapytaniu mailowym.

Na żądanie klienta wystawiamy faktury VAT na wszystkie nasze usługi.